
DCV toont strijdlust, maar ziet VOC na rust toeslaan
DCV 1 – VOC 1 | 5 september 2026
DCV heeft zaterdag de tweede bekerwedstrijd met 1-3 verloren van VOC. Toch kunnen de mannen van DCV terugkijken op een eerste helft waarin met veel energie, inzet en overtuiging werd gespeeld.
DCV begon goed aan de wedstrijd en dat leverde al snel resultaat op. Na tien minuten kreeg DCV een strafschop toegewezen. Dènon Geerders bleef koel vanaf elf meter en zette DCV daarmee op een 1-0 voorsprong.
De voorsprong gaf de ploeg vertrouwen. DCV speelde met veel strijd en maakte het VOC lastig om in zijn spel te komen. Duels werden aangegaan, er werd hard gewerkt en de bal werd regelmatig snel heroverd. De ploeg gaf in de eerste helft weinig weg en ging dan ook met een 1-0 voorsprong de rust in.
Na de pauze veranderde het wedstrijdbeeld. VOC kwam scherper uit de kleedkamer en wist in korte tijd het verschil te maken. Tussen de 51e en 56e minuut viel de wedstrijd in het voordeel van de bezoekers. In slechts enkele minuten wist VOC drie keer te scoren, waardoor DCV plotseling tegen een 1-3 achterstand aankeek.
Ondanks die snelle omslag bleef DCV zich inzetten om terug in de wedstrijd te komen. De ploeg bleef knokken en gaf zich niet zomaar gewonnen. Een aansluitingstreffer zat er uiteindelijk niet meer in, waardoor de tweede bekerwedstrijd eindigde in een 1-3 nederlaag.
Hoewel het resultaat teleurstellend is, liet DCV in de eerste helft zien over de nodige strijdlust en teamspirit te beschikken. Met die instelling gaat de ploeg op zoek naar een beter resultaat in de volgende bekerwedstrijd.
📸 Meer foto's van deze wedstrijd bekijken?
Neem dan een kijkje op onze Facebookpagina v.v. DCV!
Volgende wedstrijd
Op zaterdag 12 september staat de volgende bekerwedstrijd op het programma. DCV gaat dan op bezoek bij Sparta AV. De wedstrijd begint om 15.00 uur en wordt gespeeld op Robey Academy, Bok de Korverweg 1 in Rotterdam.
Kom de mannen van DCV 1 supporten en help de ploeg naar een mooi resultaat!