Op een frisse maar sportieve zaterdagmiddag, 28 maart 2026, stond op Sportpark Waalplantsoen de thuiswedstrijd van DCV 1 tegen De Zwerver 1 uit Kinderdijk op het programma. De supporters die op tijd langs de lijn stonden, werden al vroeg getrakteerd op spektakel.
DCV begon furieus aan de wedstrijd en liet er geen gras over groeien. Binnen tien minuten stond er al een comfortabele 2-0 voorsprong op het scorebord. Met energiek spel, goed combinatiewerk en overtuigende afronding leek DCV de wedstrijd vroegtijdig naar zich toe te trekken. Het publiek genoot zichtbaar van de sterke openingsfase van de thuisploeg.
Na deze bliksemstart probeerde De Zwerver grip te krijgen op de wedstrijd. Gaandeweg de eerste helft lukte het de bezoekers beter om in hun spel te komen, al bleef DCV gevaarlijk in de omschakeling. In de tweede helft werd het duel steeds spannender, met kansen over en weer.
De Zwerver wist uiteindelijk terug te komen in de wedstrijd en bracht de stand weer in evenwicht. Tot grote teleurstelling van DCV viel de gelijkmaker zelfs pas vlak voor het eindsignaal: 2-2. Een zuur moment voor de thuisploeg, die lange tijd uitzicht had op drie punten.
Met dit gelijkspel staat DCV momenteel op de 11e plaats in de competitie met 18 punten. Hoewel er zeker positieve aanknopingspunten waren, zal het team balen van het late puntenverlies.
Volgende week heeft DCV 1 geen competitieverplichtingen. Op zaterdag 11 april wacht de volgende uitdaging: een uitwedstrijd tegen CVV Zwervers 1 in Capelle aan den IJssel. Dan krijgt DCV opnieuw de kans om belangrijke punten te pakken.
Al met al een wedstrijd vol energie, strijd en spanning — precies wat voetbal zo mooi maakt!
Benieuwd naar meer foto's 📸 van deze wedstrijd?
Bekijk dan onze FB pagina: v.v.DCV